پرسش و پاسخ‌های متداول :

پشتیبانی پرشین سازه در هر حال همراه شماست

بانک اطلاعات ساختمان چیست؟

به مجموعه اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت، شامل اطلاعات عمومی سازه ازجمله آدرس پروژه، نام و شماره تماس کارفرما، تعداد طبقات و واحدها تصویر پروژه، کروکی روی نقشه و… بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت گفته می‌شود.

فرق پرشین سازه با بانک‌های اطلاعات ساختمانی دیگر در چیست؟

شرکت پرشین سازه اولین بانک اطلاعات ساختمانی بوده که حدود ۱۴ سال است به‌صورت تخصصی در این صنعت فعالیت می‌کند، تعداد پروژه مفید قابل‌ارائه، به‌روز بودن اطلاعات، دارا بودن تصویر مرحله کاری ساختمان و خدمات جانبی از مهم‌ترین شاخص‌های تفاوت میان پرشین سازه با بانک‌های اطلاعاتی دیگر است.

آیا اطلاعات همه پروژه‌های در حال ساخت را دارید؟

ازآنجایی‌که تیم پرشین سازه تعداد بالایی پرسشگر و آمارگیر را به‌صورت مویرگی و حضوری در تمامی مناطق و محل‌ها فرستاده تا اطلاعات را جمع‌آوری کنند، پس می‌توان گفت که ۹۹ درصد اطلاعات پروژه‌های در حال ساخت موجود در شهر را می‌توان داخل این بانک اطلاعاتی یافت؛ همچنین افتخار می‌کنیم که به اذعان بسیاری از کاربران خود و فعالان صنعت ساختمان تاکنون توانسته‌ایم اطلاعات را سریع‌تر و به تعداد بسیار بیشتر از سایر بانک‌های اطلاعاتی دیگر ارائه نماییم.

چطور می‌توان مطمئن شد که این اطلاعات درست هستند؟

به‌روزرسانی مستمر و پیوسته اطلاعات همواره از اولویت‌های اصلی ما بوده است. همیشه تلاش نموده‌ایم که خدمات خود را با درصد خطای کمتر و حجم اطلاعات به‌روز بیشتری نسبت به سایر نمونه‌های موجود در بازار در اختیار کاربرانمان قرار دهیم. به هم چندلایه و پیچیده‌ای را در طی سالیان طولانی کسبه تجربه در این حوزه اختیار نموده‌ایم.

آیا فاکتور رسمی می‌دهید؟

شرکت پرشین سازه شرکتی معتبر باسابقه کاری طولانی بوده، به همین دلیل دارای کد اقتصادی و گواهی ارزش‌افزوده می‌باشد که بتواند در صورت نیاز برای کاربران محترم به صدور فاکتور رسمی اقدام کند.

شرایط پرداخت به چه صورت می‌باشد؟

شرایط پرداخت اشتراک‌های ما منعطف بوده و به‌صورت نقدی و چکی انجام می‌شود اما برای پرداخت‌های نقدی تخفیفی را در نظر گرفته‌ایم.

چه تعداد پروژه روز اول به ما می‌دهید؟

تا به امروز تعداد پروژه‌های ثبت‌شده در بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه حدود ۲۱ هزار پروژه فعال در کل مناطق از مراحل تخریب تا پایان کار بوده که به این تعداد روزانه ۵۰ مورد هم اضافه می‌شود که کاربر بسته به اشتراک انتخابی دسترسی به مناطق و مراحل موردنیازش دارد‌.

من فقط با مراحل یا مناطق خاصی کار می‌کنم، می‌توانم فقط به این مناطق یا مراحل دسترسی داشته باشم؟

طبقه‌بندی اشتراک‌های بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه به‌صورت منطقه‌ای و مرحله‌ای است که با توجه به زمینه کاری خود می‌توانید اشتراک موردنظرتان را انتخاب کنید.

برای تهیه اشتراک چه‌کاری باید انجام داد؟

پس از دریافت مشاوره از کارشناسان فروش ما و انتخاب اشتراک، خرید اشتراک هم به‌صورت تلفنی و هم به‌صورت حضوری امکان‌پذیر می‌باشد.