درباره ما

عکس گروهی پرسنل بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه

مجموعه پرشین سازه اولین بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت به شماره ثبت ۲۹۵۵۵۵ و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۸/۴۳۹۷/۳۴۳۰، در اردیبهشت سال ۱۳۸۶ باهدف ارائه اطلاعات و خدمات جهت سهولت و افزایش بازاریابی و فروش محصولات صنعت ساختمان تأسیس شد و در اختیار فعالان این صنعت قرار گرفت.

مجموعه پرشین سازه به‌ واسطه پشتیبانی و حمایت شما و همچنین با استفاده از سابقه کافی و آشنایی کامل به فرآیند جمع‌آوری و آنالیز اطلاعات، توانسته در جایگاه اول بانک‌های اطلاعاتی ساختمانی کشور قرار بگیرد ولی این مجموعه به این جایگاه قانع نشده و هرلحظه برای بهبود و بالا بردن دایره خدمت‌رسانی و امکانات نرم‌افزاری قدرتمند و همچنین جلب اعتماد بیشتر شما تلاشش را افزایش داده تا مثل همیشه برای ماندن و درخشیدن و همچنین همراهی در این مسیر در کنارتان باقی بماند.

ماموریت | چشم انداز

تعداد این پروژه‌ها تا به امروز حدود ۲۵۰۰۰ پروژه است که مستمراً توسط تیم مجرب آمارگری به‌صورت حضوری و مویرگی رصد شده و به‌روزرسانی می‌گردد و روزانه به این تعداد ۵۰ مورد هم افزوده می‌شود. با توجه به اینکه اطلاعات این بانک بازار هدف بسیاری از شرکت‌های تأمین‌کننده محصولات و خدمات ساختمانی است، استفاده از این بانک اطلاعات باعث بهینه‌سازی قابل‌توجه در هزینه‌های مادی و زمانی گروه فروش تأمین‌کنندگان و درنهایت باعث افزایش راندمان مجموعه در کوتاه‌مدت و به‌خصوص در میان‌مدت و بلندمدت خواهد شد.

باعث افتخار ماست که با بیش از یک دهه سابقه در این زمینه بالاترین رتبه رضایتمندی از مشتری بابت ارائه خدمات را دارا هستیم و درنهایت در طی این سالها همواره تلاش نموده‌ایم تا بخشی از نیاز تأمین‌کنندگان محصولات ساختمانی را در حیطه بازاریابی و فروش با تکیه‌بر مفیدترین و جدیدترین روش‌ها برطرف کنیم و همواره با ارائه خدمات جدید و متنوع، کاربران خود را در این بازار پرتلاطم یاری کنیم. امید است که پیوستن به خانواده بزرگ کاربران پرشین سازه در بهبود کسب‌وکار و سهم شما از بازار ثمربخش باشد.

سابقه کاری۱۶
پرسنل۴۳
مشتری فعال۲۰۰۰+
پروژه فعال۲۵۰۰۰+