درباره ما

عکس گروهی کارکنان پرشین سازه

مجموعه پرشین سازه اولین بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت به شماره ثبت ۲۹۵۵۵۵ و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۸/۴۳۹۷/۳۴۳۰، در اردیبهشت سال ۱۳۸۶ باهدف ارائه اطلاعات و خدمات جهت سهولت و افزایش بازاریابی و فروش محصولات صنعت ساختمان تأسیس شد و در اختیار فعالان این صنعت قرار گرفت.

از بایدهای مدیریتی پرشین سازه می‌توان به بهسازی عملکرد در کوتاه‌مدت و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت جهت تخصیص سهم بیشتری از بازار برای کاربران خود اشاره کرد.

مجموعه پرشین سازه به‌واسطه پشتیبانی و حمایت شما و همچنین با استفاده از سابقه کافی و آشنایی کامل به فرآیند جمع‌آوری و آنالیز اطلاعات، توانسته در جایگاه اول بانک‌های اطلاعاتی ساختمانی کشور قرار بگیرد ولی این مجموعه به این جایگاه قانع نشده و هرلحظه برای بهبود و بالا بردن دایره خدمت‌رسانی و امکانات نرم‌افزاری قدرتمند و همچنین جلب اعتماد بیشتر شما تلاشش را افزایش داده تا مثل همیشه برای ماندن و درخشیدن و همچنین همراهی در این مسیر در کنارتان باقی بماند.

پرشین سازه یک مجموعه ساده نیست، خانواده‌ی بزرگی است که اعضای آن را پرسنل و کاربرانش تشکیل می‌دهند پس مسلم است که دغدغه هر یک از اعضا دغدغه همه خانواده است، به همین جهت یک تیم مجرب و دلسوز جهت پشتیبانی برای شما کاربران عزیز تشکیل‌شده تا در این مسیر شمارا همراهی کنند.

بانک اطلاعات ساختمان پرشین جامع‌ترین و بروزترین بانک اطلاعات ساختمانی بوده که اطلاعات پروژه‌های در حال ساخت تهران، کرج، اسلامشهر و… را به‌صورت دقیق از مرحله تخریب تا پایان کار، با کلیه جزئیات در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

تعداد این پروژه‌ها تا به امروز حدود ۲۵۰۰۰ پروژه است که مستمراً توسط تیم مجرب آمارگری به‌صورت حضوری و مویرگی رصد شده و به‌روزرسانی می‌گردد و روزانه به این تعداد ۵۰ مورد هم افزوده می‌شود. با توجه به اینکه اطلاعات این بانک بازار هدف بسیاری از شرکت‌های تأمین‌کننده محصولات و خدمات ساختمانی است، استفاده از این بانک اطلاعات باعث بهینه‌سازی قابل‌توجه در هزینه‌های مادی و زمانی گروه فروش تأمین‌کنندگان و درنهایت باعث افزایش راندمان مجموعه در کوتاه‌مدت و به‌خصوص در میان‌مدت و بلندمدت خواهد شد.

ما هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان قدیمی خود ارزش زیادی قائل هستیم، درصورتی‌که کاربر جدید باشید ۵% و درصورتی‌که کاربر چندین ساله ما باشید ۱۰% مبلغ هر فاکتور به‌عنوان اعتبار ریالی به‌حساب کاربری شما برگشت داده می‌شود که بتوانید با استفاده از آن اعتبار، پکیج‌های متنوعی که در بخش فروشگاه سایت قرار دارد را خریداری کنید.

ما در پرشین سازه به دنبال پیشرفت هرچه بیشتر شما هستیم پس برای دستیابی سریع‌تر و مطمئن‌تر به این هدف خدمات متعددی را در کنار بانک اطلاعات ساختمانی تقدیمتان کردیم.

باعث افتخار ماست که با بیش از یک دهه سابقه در این زمینه بالاترین رتبه رضایتمندی از مشتری بابت ارائه خدمات را دارا هستیم و درنهایت در طی این سالها همواره تلاش نموده‌ایم تا بخشی از نیاز تأمین‌کنندگان محصولات ساختمانی را در حیطه بازاریابی و فروش با تکیه‌بر مفیدترین و جدیدترین روش‌ها برطرف کنیم و همواره با ارائه خدمات جدید و متنوع، کاربران خود را در این بازار پرتلاطم یاری کنیم. امید است که پیوستن به خانواده بزرگ کاربران پرشین سازه در بهبود کسب‌وکار و سهم شما از بازار ثمربخش باشد.