آشنایی با بانک اطلاعات ساختمانی

بانک ساختمانی | اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

بدیهی است که امروزه، در هر زمینه کاری، یکی از گام های اساسی پیشرفت در کسب وکار، دسترسی به اطلاعات جامع و دقیق است. داشتن اطلاعات، این امکان را برای ما فراهم می سازد که برنامه ای مناسب برای پیشبرد فعالیت های روزمره خود داشته باشیم و مسلماً وجود یک برنامه همراه با اطلاعاتی جامع احتمال موفقیت را بالا می برد.

درواقع با توجه به گستردگی بازار هدف در جهان کنونی استفاده از بانک اطلاعات ساختمانی به شدت توصیه می گردد. در همین راستا مفتخریم که اعلام کنیم بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه با جمع آوری حدود ۲۲۵۰۰ پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به روز ساختمان های در حال ساخت، اولین و جامع ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه ی تهران می باشد. حال با توجه به این مقدمه با ما برای آشنایی بیشتر با بانک اطلاعات ساختمانی و خدمات پایگاه داده پرشین سازه همراه باشید.

بانک اطلاعات ساختمان چیست؟

بانک اطلاعات ساختمان ها، مجموعه ای از دقیق ترین اطلاعات ساختمان ها و پروژه ها در حال ساخت می باشد که این اطلاعات به صورت منظم و روزانه از سطح هر شهر گردآوری و طبقه بندی شده و در اختیار عموم قرار می گیرند. ویژگی مهمی که باعث تمایز این نوع از بانک های اطلاعاتی در مقایسه با دیگر بانک های اطلاعاتی می شود، طبقه بندی دقیق و تفکیکی بودن اطلاعات آن بر اساس منطقه، نوع و مرحله ای که پروژه در حال انجام است، می باشد. از دیگر مزایای بانک اطلاعات ساختمانی، وجود اطلاعات ویژه ای است که بازاریابی را بسیار ساده می نماید.

به عنوان مثال، این بانک توانایی ارائه دادن دقیق موقعیت پروژه را بر روی نقشه به کاربران دارد تا اگر قصد بازاریابی حضوری را دارند، به راحتی به محل پروژه مراجعه نموده و با کارفرمای پروژه قرارداد همکاری منعقد نماید. همچنین این بانک های اطلاعاتی امکان استفاده از شماره تلفن و یا شماره موبایل کارفرمای پروژه را فراهم می کند که می توان برای بازاریابی غیرحضوری یا بازاریابی تلفنی از آن استفاده کرد.

اهمیت بازاریابی در صنعت ساختمان

فرض کنید شما یک تولیدکننده یا فروشنده آهن آلات و یا سایر مصالح ساختمانی هستید که برای فروش محصولات خود، نیاز به اطلاعات پروژه های در حال ساخت در شهر تهران و یا کرج را دارید. آیا می توانید در سطح شهر گردش کنید و هر جا یک ساختمان نیمه کاره مشاهده کردید با کارفرمای آن صحبت یا به اصلاح بازاریابی نمایید؟ علاوه بر این، همان طور که میدانید امروزه فضای کسب وکار از حالت سنتی خارج شده و تبلیغات و بازاریابی تا میزان زیادی در فضای مجازی و اینترنت انجام می شود؛ بنابراین به نظر می رسد چاره ای جز ورود به این فضا نداشته باشید. دراین بین بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت پرشین سازه با ارائه خدمات مختلف، نیاز فعالان صنعت ساختمان را در حیطه بازاریابی و فروش برطرف کرده است.

اهمیت استفاده از بانک های اطلاعاتی در صنعت تبلیغات

مهم ترین کار صنعت تبلیغات، ارائه ی تبلیغاتی مناسب و ویژه برای مشتریان می باشد، به طوری که باهدف قرار دادن مخاطب محصول و ارائه ی یک تبلیغ کارآمد از محصول خود، می توان به راحتی مشتری را از خدمات و محصولات خود آگاه نمود و فروش را انجام داد. حال آنکه یک تبلیغ هدفمند اول ازهمه نیازمند اطلاعاتی دقیق از مشتری می باشد تا بازدهی بیشتر و ازنظر بازگشت اقتصادی به صرفه باشد، درنتیجه با دانستن اطلاعاتی چون زمینه ی فعالیت، علایق مشتری و از همه مهم تر اطلاعات ارتباطی آن نظیر آدرس، شماره ی همراه و … فاکتورهای لازم برای یک تبلیغ هدفمند کامل می شود.

در این میان گروه های اطلاعاتی مختلف با جمع آوری اطلاعات دقیق و بروز از مشتریان مشاغل مختلف و ارائه ی بانک های اطلاعاتی متنوعی از قبیل بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت، بانک اطلاعات ساختمان های نیمه ساخته، بانک اطلاعات مشاغل ساختمانی، بانک شماره موبایل، بانک اطلاعات مهندسان ساختمانی، بانک اطلاعات کارفرمایان پروژه های ساختمانی و… شما را در انجام تبلیغات هدفمند کمک خواهد کرد؛ بنابراین انتخاب چنین گروه هایی می تواند تأثیر کاملاً مثبتی روی کسب وکار شما داشته باشد.

ساختمان درحال ساخت

اهمیت بانک های اطلاعاتی

امروزه اهمیت داده ها و بانک های اطلاعاتی در هیچ عرصه ای پوشیده نیست و زمانی که صحبت از جمع آوری و به روزرسانی اطلاعات در میان باشد، پای تعداد نیروی انسانی بالا و عملکرد آن ها به میان می آید و طبیعتاً عملکرد نیروی انسانی  همیشه دارای ضریب خطا بالا است. صرف نظر از مورد بالا عامل مهم تری نیز موردتوجه خواهد بود و آن اینکه تعداد نیروی انسانی بالا زمانی که می توان خیلی از پروسه های کاری را توسط نرم افزارهای کامپیوتری انجام داد، چیزی جز ایجاد هزینه اضافی برای شرکت و درنهایت قیمت تمام شده بالاتر برای مشتری نیست.

جمع آوری اطلاعات ساختمان ها، به روزرسانی مداوم و بررسی و حذف اطلاعات غیر کارآمد، ازجمله فعالیت هایی است که بدون دانش فنی بالا  و داشتن نرم افزارهای قدرتمند و هوش مصنوعی کارآمد نخواهد بود؛ بنابراین با توجه به مشکلات مطرح شده یک بانک اطلاعاتی کارآمد و دقیق می تواند همان راه حلی باشد که این جنس از مشکلات را کنار خواهد زد.

بانک اطلاعاتی ساختمان دقیقاً چه کاری انجام می دهد؟

بانک های اطلاعات با گردآوری اطلاعات ساختمان های در حال ساخت همراه با اطلاعات سازندگان ساختمان ها، انبوه سازان و مجریان ساختمانی در سطح هر شهری، افراد را در راستای افزایش فروش و بازاریابی کالاهای ساختمانی همراهی می کنند. بانک های صنعت ساختمان اطلاعات را به تفکیک و بر مبنای مرحله ساخت شامل: تخریب، گودبرداری، فونداسیون، اسکلت بندی فلزی و اسکلت بندی بتنی، دیوارچینی، گچ وخاک، نازک کاری و ظریف کاری دسته بندی کرده و پروژه های تکمیل و یا پایان یافته را به همراه تصویر آن پروژه در تاریخ آخرین بازدید جهت تشخیص دقیق مرحله کاری ساختمان ارائه می دهند.

از دیگر مزایای بانک های اطلاعاتی ساختمان ارائه اطلاعات عمومی ساختمان شامل: آدرس دقیق پروژه، نام کارفرما، شماره ثابت و در اکثر ساختمان ها شماره همراه کارفرما، تعداد طبقات و واحدها، تاریخ آخرین بازدید حضوری و … می باشد که قابلیت جستجو، دسته بندی نیز دارد.

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت چیست؟

به مجموعه اطلاعات ساختمان های در حال ساخت که شامل اطلاعات عمومی سازه ازجمله آدرس پروژه، نام و شماره تماس کارفرما، تعداد طبقات و واحدها، تصویر پروژه، کروکی روی نقشه و … بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت گفته می شود. لازم به ذکر است، ساختمان در حال ساخت موجود در تهران و حومه آن به تفکیک منطقه و محدوده به صورت مسیر بندی شده است و از مراحل تخریب تا پایان کار دسته بندی می شوند.

چرا بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت پرشین سازه را باید انتخاب کرد؟

بانک اطلاعات ساختمانِ شرکت پرشین سازه دارای بالاترین میزان حجم مفید از پروژه های فعال است و در سریع ترین زمان ممکن امکان ارائه اطلاعات نسبت به دیگر بانک های اطلاعاتی را دارد. بانک اطلاعاتی پرشین سازه با ارائه به روزترین اطلاعات موجود در بازار در مقام اول در مقایسه با سایر رقبای خود قرار دارد. درواقع این پلتفرم قابلیت ارائه روزانه درخواست های جدیدِ خرید را دارد.

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت پرشین سازه اولین برگزارکننده دوره های آموزش فروش، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ به صورت رایگان است.
پتانسیل کاری بانک اطلاعات پرشین سازه نسبت به سایر رقبا بالاست چراکه:

 • قابلیت ارائه اطلاعات پروژه های در حال ساخت برای مناطق ۲۲ گانه تهران و حومه را دارا می باشد.
 • با بازدید حضوری، به روزرسانی و تصویربرداری روزانه از بیش از ۶۰۰ پروژه در حال ساخت جزو معتبرترین بانک های اطلاعاتی ساختمان می باشد.
 • این پلتفرم قابلیت جمع آوری و به روزرسانی اطلاعات به صورت کاملاً دقیق و بررسی شده را دارد.
 • این بانک اطلاعاتی با ارائه بیش از ۱۱۰۰۰۰ تصویر از ۲۲۵۰۰ ساختمان در حال ساخت تهران و حومه پیشتاز است و در کنار آن قابلیت تفکیک دقیق اطلاعات بر مبنای منطقه، مرحله و نوع سازه را دارا می باشد.

 

بانک اطلاعات ساختمان

مزایای بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت

 پرشین سازه درصدد به دست آوردن اطلاعات روزانه از پروژه ها در سطح شهر می باشد و این اطلاعات را به صورت آنلاین و به روز در اختیار فروشندگان محصولات و کسبه قرار می دهد. استفاده از بانک اطلاعات ساختمان پرشین با استفاده از ساخت یک پنل کاربری در سایت پرشین سازه می باشد. درواقع شما با ایجاد یک پنل کاربری در این سایت می توانید به اطلاعات آپدیت و به روز شده به صورت روزانه و مزایای بسیار دیگری دست پیدا کنید که ازجمله این مزایا شامل:

 • جلوگیری از هزینه های گزاف برای معرفی و تبلیغ محصولات به سازندگان (چاپ تبلیغات، بنر و غیره)
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • سهولت در استفاده از سایت پرشین سازه به دلیل رابط کاربری ساده آن
 • افزایش چشم گیر فروش با استفاده از شناساندن و معرفی محصولات به کارفرمایان
 • جلوگیری از اتلاف وقت کارفرمایان و سازندگان
  چراکه با این استفاده از خدمات و اطلاعات پرشین سازه می توانید با دسترسی به شماره تماس سازنده یا کارفرما می توانید با آن ها تماس بگیرید و محصولات خود را معرفی کنید؛ بنابراین درصورتی که در حوزه صنعت ساختمان فعالیت می نمایید، پیشنهاد می شود با بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت پرشین سازه آشنا شوید.
 • دریافت محصولات و اقلام موردنیاز سازندگان و کارفرمایان درب محل اجرای پروژه
  به کمک آدرس مشخص پروژه ها و کروکی ها در بانک اطلاعات ساختمان پرشین می توانید به پروژه های مدنظر حضوری مراجعه کرده و محصولات خود را معرفی نمایید.
 • دسترسی به شماره تماس سازندگان و استفاده از پنل پیامکی
  درواقع شما می توانید در سایت پرشین سازه با خرید شماره تماس سازندگان و کارفرمایان ثبت شده در آن و با استفاده از پنل پیامک رایگان محصولات خود را به سازندگان موردنظر به صورت تکی یا گروهی معرفی نمایید؛ بنابراین با استفاده از این امکان پیامک های تبلیغاتی شما بسیار هدفمند می شود.

پرشین سازه یک بانک اطلاعاتی جامع با خدمات متنوع

شرکت پرشین سازه به عنوان یک بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت در کنار اینکه یک بانک اطلاعاتی کامل از ساختمان های در حال ساخت، مشاغل و شماره تماس های کارفرمایان می باشد خدمات منحصربه فرد دیگری نیز شامل موارد زیر دارد که این خدمات به طور خلاصه شامل:

۱. ارائه پروژه های بازاریابی شده

در این بخش پرشین سازه با توجه به خدمات و محصولات تولیدی شما، پروژه های بازاریابی مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد تا بازدهی بیشتری داشته باشید. مزیت این پروژه ها این است که رقبای شما تا حد امکان حذف می شوند و شما سریع تر و راحت تر به پروژه موردنیاز کسب وکار خود می رسید.

۲. پنل ثبت مذاکرات

این قابلیت از طریق درج تاریخ و ثبت توضیحات، پیگیری ها را به صورت پیامکی و آنلاین به شما یادآوری می کند.

۳. نصب اوراق تبلیغاتی

تیم پرشین سازه تبلیغات کاغذی را در کوتاه ترین زمان و به صورت گسترده در سراسر نقاط تهران برای شما منتشر می کند.

۴. سایت سازه افزار

سازه افزار به عنوان مرجع برای اطلاعات مشاغل صنعت ساختمان به شما این امکان را داده تا محصولات و خدماتتان را با اطلاعات کامل به بازار هدف خود در صنعت ساختمان شناسانده و همچنین در این مسیر پررنگ تر و موفق تر از همیشه قدم بردارید. رپورتاژ آگهی، انتشار بنر تبلیغاتی، درج تصویر، نوشتن رزومه کاری، درج کاتالوگ محصولات، مشخص کردن بازه قیمتی خدمات و درج آگهی های ویژه و ستاره دار ازجمله قابلیت هایی است که سازه افزار در این بستر برای شما فراهم کرده است.

۵. سایت سازه ادز

سازه ادز بستری است برای بهتر و بیشتر دیده شدن شما در فضای دیجیتالی و آنلاین جهت پیشی گرفتن از رقبا و افزایش فروش است. سایت سازه ادز یکی از زیرمجموعه های پرشین سازه است که به تولیدکنندگان صنعت ساختمانی و افراد فعال در حوزه های کاری دیگر امکان می دهد تا در فضای دیجیتال، محصولات خود را معرفی کرده و در بازار به بیشترین رشد دست پیدا کنند. تیم متخصص سازه ادز با توجه به نیازهای شما به طراحی یک استراتژی کلی برای کسب وکار پرداخته و سپس با طراحی سایت، تولید محتوا مطابق با اصول سئو تحلیل داده های گوگل بر اساس میزان بازدید، به شما کمک می کند که در نتایج جستجو بهترین جایگاه را کسب کنید.

۶. خدمات رایگان

پرشین سازه برای افزایش آگاهی عمومی در حوزه ساختمان، بخشی از امکانات و خدمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. از مجموعه این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هشت ساعت آموزش رایگان فروش و بازاریابی با رویکرد صنعت سازمان
 • هشت ساعت آموزش دیجیتال مارکتینگ
 • امکان ثبت مذاکرات و پیگیری ها (CRM) با قابلیت آلارم پیامکی و آنلاین
 • پنل ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان باقابلیت های ویژه و ارسال پیامک انبوه برای جذب و ارتباط پایدار با مشتری
 • نصب صد عدد لیبل و کارتن پلاست رایگان در محل ساختمان های در حال ساخت
 • ارائه روزانه اطلاعات مناقصات ساختمانی در سطح کشور

نکات پایانی

همان طور که در طول مقاله اشاره کردیم در دنیای امروز اهمیت اطلاعات بسیار بالا بوده و وجود یک پایگاه اطلاعاتی معتبر و جامع می تواند در موفقیت یک کسب وکار نقش به سزایی داشته باشد. دراین بین شناخت پایگاه های اطلاعات معتبر ازجمله بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه می تواند بسیار بااهمیت باشد. چراکه پرشین سازه جامع ترین و به روزترین بانک اطلاعاتی است که تمامی اطلاعات پروژه های در حال ساخت تهران، کرج، اسلام شهر، دماوند و … را به صورت دقیق از مرحله تخریب تا پایان کار در کنار سایر خدمات جانبی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در پایان نیز امیدواریم که این مقاله جامع در راستای افزایش اطلاعات شما و انتخاب یک بانک اطلاعاتی سازنده به شما کمک کننده و مفید بوده باشد.

دیدگاه ها غیرفعال است