لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه ۲۲ تهران

جهت خرید و تهیه لیست شماره تماس سازندگان منطقه ۲۲ با شماره تلفن ۷۲۸۹۷۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه 22 تهران

یکی از پر ساخت و ساز ترین مناطق تهران، بدون شک و تردید منطقه ۲۲ تهران است. در این چند سال گذشته، رشد این منطقه به قدری زیاد بوده که از تصور خارج است! به هر طرف از این منطقه که نگاه می کنیم با پروژه های ساختمانی متنوعی رو به رو می شویم که یا تمام شده اند یا در حال ساخت هستند و به زودی از آن ها بهره برداری می شود.

حتماً شما هم نام پروژه های بزرگ این منطقه مثل پروژه ایران مال، پروژه شهر قصه و شهرزاد و ده ها پروژه ی تجاری دیگر را شنیده اید و به خوبی می دانید که چه عظمتی دارند. تمام این پروژه ها در منطقه ۲۲ تهران ساخته شده اند و راستش را بخواهید، هنوز هم جا برای پروژه های تجاری دیگر باز است.

نزدیکی این منطقه به برخی از اتوبان های مهم، دریاچه ی چیتگر، مراکز مهم تفریحی و … باعث شده است که ساخت و سازهای کوچک تر مسکونی نیز رونق خیلی زیادی داشته باشد. در واقع پیمانکاران و سازندگان منطقه ۲۲ تهران بیش از هر جای دیگری سرشان شلوغ است.

با این تفاصیل، اگر فروشنده ی مصالح ساختمانی یا از ارائه کنندگان خدمات مربوط به ساختمان هستید، باید توجه ویژه ای به این منطقه داشته باشید.

رونق ساخت و ساز به قدری در این منطقه زیاد است که با اندکی هوشمندی می توان به راحتی محصولات خود را به فروش رساند و رونق خوبی به کسب و کار داد! اما راهکار شما برای انجام این کار چیست؟ چگونه می توان به بهترین شکل محصولات یا خدمات خود را به سازندگان و پیمانکاران عرضه کرد؟

بانک اطلاعات ساختمانی منطقه ۲۲ تهران

اگر می خواهید به اطلاعات تمام این ساختمان ها و پروژه های تجاری منطقه ۲۲ تهران دست پیدا کنید، توصیه می کنیم که حتماً یک بانک اطلاعات ساختمانی در اختیار داشته باشید. بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه به شما کمک می کند که بر اساس داده و اطلاعات، بازار هدف را بررسی کرده و به درستی محصولات خود را به فروش برسانید.

مثلاً یکی از این اطلاعاتی که در بانک های ساختمانی درج می شود، وضعیت ساخت پروژه های ساختمانی است. تصور کنید که خدمات شما در حوزه ی اجرای فونداسیون و پی ریزی ساختمان است. شما به راحتی می توانید در این بانک اطلاعاتی جستجو کرده و از او بخواهید که تنها پروژه هایی را به شما نشان دهد که در مرحله ی فونداسیون و پی ریزی هستند. چرا که در این مرحله از ساخت است که به خدمات شما نیاز است.

در ضمن می توانید شماره تلفن سازندگان تهران را از این بانک اطلاعات ساختمانی به دست آورید. به این ترتیب با یک پیامک تبلیغاتی ساده هم می توانید فروش خوبی را تجربه کنید.

اما توصیه ی ما این است که به سراغ هر بانک اطلاعاتی ای نروید. برخی از این بانک های اطلاعاتی به مرور زمان از رده خارج می شوند و اطلاعات آن ها تاریخ مصرف گذشته می شوند؛ اما بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه این گونه نیست و شما همواره می توانید انتظار به روزترین و جدیدترین اطلاعات ممکن در مورد پروژه های مختلف ساختمانی منطقه ۲۲ تهران را داشته باشید.