لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه ۲۰ تهران

جهت خرید و تهیه لیست شماره تماس سازندگان منطقه ۲۰ با شماره تلفن ۷۲۸۹۷۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه 20 تهران

منطقه ۲۰ تهران، شاید یکی از بزرگ ترین مناطقی باشد که روزگاری پایتخت اصلی ایران به حساب می آمده است. این منطقه شامل شهرری، علی آباد، اتوبان آوینی و … می باشد! خود شهرری به عنوان یک بخش بزرگ و مستقل شهری محسوب می شود که سالانه صدها پروژه ی ساختمانی و عمرانی در آن استارت می خورد.

اگر فروشنده ی مصالح ساختمانی هستید یا این که در یکی از حوزه های ساختمان (مثل بنگاه معاملات املاک) کار می کنید، گاهی مواقع لازم می شود که به طور مستقیم با پیمانکاران و سازندگان پروژه های مختلف شهری در ارتباط باشید. منطقه ۲۰ تهران به دلیل قدیمی بودن و بافت تاریخی خود، بیشتر از هر جای دیگری نیازمند بازسازی است و همین نکته، می تواند بازار هدف خیلی خوبی برای پیمانکاران و فروشندگان مصالح ساختمانی باشد.

به خصوص این که خط مترو نیز تا آن حوالی کشیده شده است و دسترسی این منطقه را بسیار راحت و ساده ساخته است. به هر طریق اگر در حوزه ی صنعت ساختمان فعالیت دارید و می خواهید به طور مستقیم کالا یا خدمات خود را عرضه کنید، احتمالاً بهترین راهی که برایتان باقی می ماند، پیدا کردن اطلاعات  پیمانکاران منطقه ۲۰ تهران است!

اما پیدا کردن شماره تلفن سازندگان تهران کار چندان راحت و ساده ای نیست و بدون کمک نیز میسر نخواهد بود. شما می توانید با خرید یک بانک اطلاعات ساختمانی به تمام این اطلاعات در مورد پروژه های در حال ساخت منطقه ۲۰ تهران و یا ساختمان های در حال بازسازی این منطقه دست پیدا کنید. اما چرا لازم است به عنوان کسی که در این حوزه مشغول به کار است، حتماً یک بانک اطلاعات ساختمانی داشته باشید؟

چرا بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه

اول از همه باید بگوییم که این بازار پر از رقبای بزرگ است که هر لحظه می توانند گوی سبقت را از شما ببرند! بنابراین تنها راهی که برای شما در برابر رقبایتان باقی می ماند این است که همواره آپدیت و مطلع باشید. شما باید بدانید که کدام پروژه در کدام بخش از منطقه ۲۰ در حال ساخت است!

باید شماره تماس پیمانکاران منطقه ۲۰ تهران را در اختیار داشته باشید و به این ترتیب با ارسال پیامک های تبلیغاتی و تماس هاس تلفنی خودتان و محصولاتتان را به آن ها معرفی کنید. باید بدانید که پروژه ی مورد نظرتان در چه مرحله ای از ساخت قرار گرفته است! متراژ و جای دقیق پروژه را نیز باید بدانید و البته ده ها اطلاعات مهم و ضروری دیگر که به شما در امر فروش محصول یا خدمات کمک می کند.

تمام این اطلاعات را می توانید در یک بانک اطلاعات ساختمانی به دست آورید. کافی است فیلترهای مورد نظرتان را در بانک مورد نظر اعمال کنید و به این ترتیب به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید. بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه یکی از بهترین بانک های اطلاعاتی موجود در کشور است که می تواند بهترین مرجع شما برای یافتن پروژه های کوچک و بزرگ در منطقه ۲۰ تهران باشد.