لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه ۱۹ تهران

جهت خرید و تهیه لیست شماره تماس سازندگان منطقه ۱۹ با شماره تلفن ۷۲۸۹۷۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه 19 تهران

احتمالاً زمانی که نام منطقه ۱۹ تهران به گوشتان می خورد، به یاد بوستان بزرگ ولایت، بازارچه احسانی عبدل آباد و چند المان مهم دیگر این منطقه می افتید! اما آیا می دانستید که این منطقه از لحاظ ساخت و ساز نیز رتبه ی خوبی دارد و به زودی پیشرفت چشمگیری خواهد کرد؟

بله! درست شنیده اید! ساختمان های در حال ساخت منطقه ۱۹ نیز دست کمی از دیگر مناطق تهران ندارد. این منطقه به دلیل تراکم جمعیتی بالا و البته دسترسی به نقاط مهم، توانسته پتانسیل خود را به عنوان منطقه ای پر ساخت و ساز، اثبات کند.

اگر می خواهید مصالح ساختمانی خود را به پیمانکاران منطقه ۱۹ تهران بفروشید، توصیه می کنیم حتماً در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی منطقه ۱۹ تهران

منطقه ۱۹ تهران به اتوبان های بزرگی مثل اتوبان سعیدی، اتوبان چراغی و بزرگراه آزادگان دسترسی دارد. این منطقه شامل محله های معروفی مثل شهرک بعثت، چهاردانگه، بخش هایی از علی آباد و …می باشد.

بوستان بزرگ ولایت که یکی از بزرگ ترین بوستان های خاورمیانه است نیز در این منطقه واقع شده و به همین خاطر آب و هوای آن را تا حد خیلی زیادی تعدیل کرده است.

خرید مسکن در این منطقه به نسبت مناطق شمالی تهران ارزان تر است اما در سال های اخیر توانسته رشد قابل توجهی داشته باشد و همین مسئله، توجه سازندگان را به پتانسیل های این منطقه جلب کرده است.

اما در هر صورت اگر می خواهید که دسترسی خوبی به پیمانکاران و سازندگان پروژه های ساختمانی در حال ساخت منطقه ۱۹ داشته باشید، بدون شک نیازمند یک بانک اطلاعاتی هستید که تمام اطلاعات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار دهد.

بانک اطلاعات ساختمانی منطقه ۱۹ تهران

همان طور که گفتیم میزان ساخت و ساز در این منطقه کم نیست و پیمانکاران زیادی تمرکز خود را روی این منطقه گذاشته اند.

با خرید یک بانک اطلاعات ساختمانی می توانید به اطلاعات زیر دست پیدا کنید و از آن ها در جهت فروش بیشتر محصولات یا خدمات خود استفاده کنید:

  • شماره تماس پیمانکاران و سازندگان منطقه ۱۹ تهران
  • آدرس و لوکیشن دقیق پروژه های در حال ساخت
  • متراژ و مساحت پروژه ی مورد نظر
  • مرحله ی ساخت پروژه
  • تصویر مرحله به مرحله از پروژه
  • نام سرمایه گذاران و مجریان پروژه
  • و …

خلاصه این که اگر می خواهید فروش بهتری را تجربه کنید، حتماً نیازمند این هستید که چنین اطلاعاتی در اختیارتان باشد. به این ترتیب قادر خواهید بود بازار هدف خود را به طور دقیق شناسایی کنید و بدانید که به چه چیزی نیاز دارند.

با داشتن شماره تلفن سازندگان تهران و اطلاعات پیمانکاران و پروژه های منطقه ۱۹ تهران، می توانید پنل تبلیغات پیامکی خود را راه اندازی کنید و به این ترتیب به طور مستقیم با شخصی که تصمیم گیرنده است (پیمانکار یا مالک) در ارتباط باشید.

در نهایت این که اگر می خواهید یکی از به روز ترین و بهترین بانک های اطلاعات ساختمانی موجود در کل کشور را داشته باشید، پیشنهاد ما بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه است!