لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه ۱۶ تهران

جهت خرید و تهیه لیست شماره تماس سازندگان منطقه ۱۶ با شماره تلفن ۷۲۸۹۷۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه 16 تهران

منطقه شانزده تهران نیز یکی دیگر از مناطق قدیمی و البته پر جمعیت شهر است که ساختمان های کوتاه و بلند زیادی در آن ساخته شده است. این منطقه که در جنوب شهر واقع شده است، دارای محله های بزرگی مثل راه آهن، یاخچی آباد، میدان قزوین و خیابان کارگر، جوادیه، نواب و علی آباد است.

در این محله ها شما می توانید جا به جا، ساختمان های در حال ساخت ببینید که قطعاً می توانند منبع درآمد فوق العاده ای برای تمام کسانی باشند که در مشاغل ساختمانی مشغول به کار هستند.

یک فروشنده ی مصالح ساختمانی بیش از هر چیزی باید بداند که پروژه های ساختمانی منطقه ۱۶ تهران در کدام خیابان و محله ساخته می شوند، در چه مرحله ای قرار دارند و به چه چیزهایی نیاز خواهند داشت. به این ترتیب می تواند بهترین بازاریابی ممکن را برای محصولات یا خدمات ساختمانی خود داشته باشد.

تصور کنید که شما فروشنده ی آهن آلات ساختمانی هستید. طبیعتاً در چنین مواقعی باید به سراغ پروژه هایی در منطقه ۱۶ تهران بروید که در مراحل اولیه ی کار هستند و نیازمند آهن می باشند. طبعاً پروژه هایی که در مرحله ی نازک کاری و اجرای نما می باشند، به کار شما نخواهند آمد.

اما کسب تمام این اطلاعات کار ساده ای نیست. شما نمی توانید به تک تک پروژه های در حال ساخت منطقه ۱۶ تهران سر بزنید و ببینید که هر کدام در چه وضعیتی هستند. علاوه بر این، دانستن شماره تلفن پیمانکاران ساختمانی منطقه ۱۶ تهران نیز یکی از ضروری ترین چیزهایی است که باید در اختیار داشته باشید. به این ترتیب قادر خواهید بود که با تبلیغات پیامکی به طور مستقیم و یا تماس های تلفنی با این پیمانکاران در ارتباط باشید و محصولات خود را به فروش برسانید.یکی از اصلی ترین پیشنهاداتی که برای ساده کردن این روند برایتان داریم این است که یک بانک اطلاعات ساختمانی در اختیار داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید ساده و راحت به اطلاعات تک تک پروژه های ساختمانی منطقه شانزده تهران دست پیدا کنید.

چرا بانک اطلاعاتی پرشین سازه؟

بانک اطلاعات ساختمانی چیزی است که به وفور پیدا می شود اما واقعیت این جاست که هیچ کدام به اندازه بانک اطلاعاتی پرشین سازه کامل و جامع نیستند. در ضمن احتمال دارد که درصد خطای این بانک های اطلاعاتی ساختمانی بالا باشد. به این معنی که ممکن است شماره تلفن سازندگان تهران را به اشتباه وارد کرده باشد یا این که مرحله ی ساخت پروژه های ساختمانی را آپدیت نکرده باشد. به این ترتیب اطلاعاتی که به دست آورده اید، تاریخ مصرف گذشته خواهند بود.

اما بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه خود را متعهد می داند که درصد خطای خود را تا نزدیک صفر پایین بیاورد و هم چنین به طور مداوم آن را به روز رسانی کند. به این ترتیب اگر شما بانک اطلاعات ساختمانی پرشین سازه را در اختیار داشته باشید، اولین کسی خواهید بود که از تغییرات ساختمان های در حال ساخت با خبر می شود یا خبر پروژه های جدید به گوشتان می رسد!