لیست شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان ساختمان منطقه ۱ تهران

جهت خرید و تهیه لیست شماره تماس سازندگان منطقه ۱ با شماره تلفن ۷۲۸۹۷۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس و شماره موبایل سازندگان منطقه 1 تهران

منطقه ۱ تهران، یکی از نقاطی است که سالانه ده ها و شاید صدها پروژه ی ساختمانی و عمرانی در آن کار می شود. اگر در یکی از کسب و کارهای مربوط به ساخت و ساز (فروش مصالح ساختمانی یا خدمات ساختمانی) هستید، بیش از هر چیز دیگری نیازمند راهی هستید که بتوان به سادگی با پیمانکاران این منطقه و سازندگان ارتباط برقرار کرد.

بهترین شیوه ی بازاریابی برای صاحبان مشاغل ساختمانی این است که به طور مستقیم با سازندگان و پیمانکاران در ارتباط باشند. در صورتی که شماره تماس پیمانکاران این منطقه را در اختیار داشته باشید، می توان به سادگی یک استراتژی تبلیغاتی از طریق پیامک داشت و به این ترتیب به بیشترین میزان فروش دست پیدا کرد.

بانک اطلاعات ساختمان

در صورتی که می خواهید به اطلاعات پروژه های ساختمان های در حال ساخت تهران یا شماره تلفن سازندگان تهران آن دسترسی داشته باشید، می توانید به یک بانک اطلاعاتی مراجعه کنید. این بانک های اطلاعاتی تمام چیزی که شما برای فروش محصول یا خدماتتان نیاز دارید را در اختیارتان می گذارند. به این ترتیب می توانید به راحتی بازاریابی داشته باشید و علاوه بر این اطلاعات پروژه های ساختمانی را نیز به طور مداوم در اختیار داشته باشید.

این بانک های اطلاعاتی نه تنها برای صاحبان مشاغل ساختمانی مفید است، بلکه می تواند بهترین مرجع برای بنگاه داران نیز باشد. با در اختیار داشتن اطلاعات پروژه های در حال ساخت، تمام شده و رو به اتمام منطقه ۱، می توانید این پروژه ها را به فایل های شخصی تبدیل کنید و با یک تماس کوچک، به تمام آن چه که می خواهید دسترسی داشته باشید.

بانک های اطلاعاتی می توانند بازار هدف را به شما معرفی کرده و به رونق کسب و کارتان کمک کنند. فراموش نکنید که کار کردن در این حوزه می تواند به شدت چالش برانگیز باشد؛ اما زمانی که مجهز به اطلاعات باشید، می توانید دست به رقابت زده و جایگاه کسب و کارتان را محکم تر کنید. واقعیت این جاست که بدون اطلاعات کافی راجع به این پروژه ها، نمی توانید در این بازار جایی داشته باشید.

منطقه ۱ تهران شامل چه کدام بخش هاست؟

منطقه ۱ تهران در برگیرنده ی ده ها محله است که در هر یک از آن ها می توانید صدها پروژه ی ساختمانی را تارگت کنید. این منطقه از لحاظ جغرافیایی در شمال تهران واقع شده است و مساحتی برابر با ۶۴ کیلومتر مربع دارد. در ادامه به طور خلاصه به مهم ترین محله های منطقه ۱ تهران اشاره کرده ایم:

شمال از سمت شرق: ازگل، اقدسیه، چیذر، دارآباد، دزاشیب، فرمانیه، کاشانک، کامرانیه، شهرک نفت، شهرک محلاتی، سوهانک

شمال: الهیه، امامزاده قاسم، تجریش، جماران، دربند، درکه، زعفرانیه، فرشته، قیطریه، ولنجک، نیاوران، باغ فردوس

شمال از سمت غرب: اوین، محمودیه و…

پروژه های ساختمانی منطقه ۱ تهران

می توان به سادگی با رجوع به یک بانک اطلاعاتی، اطلاعات تمام پروژه های ساختمانی این منطقه، مرحله ی ساخت، آدرس، شماره تماس سازندگان تهران و تصاویر آن ها را پیدا کرد و محصولات خود را به فروش رساند.