قیمت میلگرد

قیمت میلگرد از تمامی برندها و کارخانجات تولید کننده میلگرد در لیست قیمت لحظه ای میلگرد قابل مشاهده می باشد.

قیمت لحظه ای مصالح و آهن آلات ساختمانی

قیمت میلگرد | قیمت امروز میلگرد | قیمت لحظه ای میلگرد

امروزه افرادی که در ساختمان سازی فعالیت می‌کنند و یا مسئول خرید نیازهای ساختمان هستند، می‌دانند که میلگرد چیست و چه کاربردی دارد. به طور کلی میلگردها برای استحکام ساختمان به کار می‌روند و این فلز از فونداسیون ساختمان تا روی پشت بام استفاده می‌شود. میلگردها انواع بسیار زیادی دارند که شما به سادگی می‌توانید آن‌ها را از اصناف و یا فروشگاه‌های آنلاین خریداری کنید. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این قطعه ساختمانی به دست آورید.

انواع میلگرد

میلگردها انواع مختلفی دارند که در صنایع مختلفی از آن‌ها استفاده می‌شود. بیشترین استفاده از میلگردها به صنعت ساختمان سازی تعلق گرفته است و در این صنعت برای افزایش استحکام ساختمان‌ها و مقاومت آن‌ها در نظر گرفته شده است. به طور کلی ۶ نوع میلگرد داریم که می‌توان از آن‌ها در ساختمان‌ها اتفاده کرد. اگر ساختمان خود را با استفاده از بتن می‌سازید، می‌توانید آن را با استفاده از این قطعه ساختمانی تقویت کنید. توجه کنید که در صورتی که از بتن مسلح استفاده می‌کنید، باید از میلگردهای آجر دار استفاده کنید. در ادامه با انواع این نوع قطعه ساختمانی آشنا می‌شوید.

میلگردهای اروپایی

در این نوع میلگردها از فلزات مختلفی تشکیل می‌شوند که اصلی‌ترین جزء آن‌ها منگنز و ترکیبات آن است. این نوع قطعه ساختمانی از قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر میلگردها برخوردار هستند و اجرا و نصب آن‌ها نیز همینطور. این نوع قطعات ساختمانی بسیار مستحکم هستند و مقاوت زیادی در مقابل خم شدن از خود نشان می‌دهند.

میلگردهای کربن ‌دار

این نوع میلگردها نیز در ساختمان‌هایی که از بتن استفاده می‌کنند، کاربرد دارد و می‌تواند مقاومت و استحکام ستون‌ها و ساختمان را افزایش دهد. تنها مشکلی که این میلگردها دارند این است که بعد از مدتی دچار خوردگی می‌شوند. خوردگی در صورتی اتفاق میافتد که میلگردها در مقابل رطوبت قرار بگیرند. اگر این قطعات ساختمانی مدت زمان طولانی را در مقابل رطوبت باشند، به سادگی می‌توانید آن‌ها را با دست نصف کنید. در صورتی که این میلگردها در داخل بتن باشند، دیرتر این اتفاق رخ می‌دهد.

میلگردهای گالوانیزه

این نوع میلگرد از تمام میلگردهایی که وجود دارد، از مقاومت بیشتری برخوردار است. میلگردهای گالوانیزه از مقاومت و سختی بیشتری برخوردار هستند و به سادگی در مقابل رطوبت دچار خوردگی نمی‌شوند. در نظر داشته باشید که قیمت این نوع قطعه ساختمانی از دیگر قطعات گران‌تر است.

میلگردهایی با پوشش اپوکسی

این نوع قطعه ساختمانی از شبیه به میلگردهای کربن دار بوده و فقط یک پوشش اپوکسی به آن اضافه شده است. این نوع از میلگردها بسیار در مناطق سردسیر کاربرد دارد و استفاده زیادی از این نوع قطعه در مکان‌های سرد می‌شود. جالب است بدانید که این نوع میلگرد ۱۷۰۰ برابر بیشتر از دیگر قطعات در مقابل خوردگی مقاومت می‌کند. اما برای اینکه لایه اپوکسی نازک است، زمانی که آن لایه آسیب می‌بییند، امکان خورده شدن دوباره ایجاد می‌شود.

میلگردهای فولادی و ضد زنگ

میلگردهای فولادی و ضد زنگ بهترین نوع میلگر و در عین حال گران‌ترین نوع آن‌‌ها است. استفاده از این نوع قطعه ساختمانی به شدت توصیه می‌شود. این نوع قطعه ساختمانی را شما به راحتی می‌توانید در هر محلی با هر شرایط استفاده کنید و بهرین نتیجه را از آن بگیرید. این نوع میلگرد ۱۵۰۰ برابر مقاوم‌تر از دیگر میلگردها است. جالب است بدانید که این نوع قطعه ساختمانی خیلی سخت خم می‌شود و مقامت زیادی دارد.

میلگردهای فایبر گلاس پلیمری

میلگردهای فایبر گلاس پلیمری بسیار مقاوم هستند که با پلیمر تقویت شده و از خوردگی نیز جلوگیری می‌کند. این نوع قطعه ساختمانی به میلگردهای شیشه‌ای تقویت شده با پلیمر معروف هستند. این نوع قطعه ساختمانی با ترکیب موادی شبیه به کربن و فایبر گلاس تولید شده است. این ترکیب باعث شده تا درصد خوردگی به کمترین مقدار خود برسد و مقاومت به بیشترین مقدار افزایش یابد. همین امر نیز باعث افزایش قیمت این نوع قطعه ساختمانی شده است. اگر می‌خواهید یک پروژه بدون دردسر و با کیفیت داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این نوع قطعه کاربردی استفاده کنید.

مشخصات مکانیکی میلگردها

این قطعات ساختمانی، مشخصات مکانیکی مختلفی دارند که برای کاربرد در هر سازه باید به این اطلاعات توجه ویژه‌ای شود تا ساختمانی مستحکم ساخته شود. در ادامه مطلب برخی از مشخصات مکانیکی جهت اطلاعات بیشتر شما خواننده گرامی، ارائه شده است.

میلگردهای نرم (A1)

این قطعه ساختمانی با مقاومت جاری ۲۳۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۲۵ درصد به عنوان میلگرد نرم شناخته شده و عمدتا بصورت صاف و بدون آج می‌باشد. این نوع قطعه ساختمانی برای آهنگری و تغییر شکل و انجام جوشکاری بر روی آن مناسب است.

میلگردهای نیمه سخت (A2)

این نوع میلگرد با مقاومت جاری ۳۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۹ درصد به عنوان میلگرد نیمه خشک و نیمه نرم شناخته شده که به صورت آجدار عرضه می‌شود. این نوع قطعه ساختمانی اکثرا برای عملیات ساختمانی و خاموت زنی مناسب است و انجام عملیات جوشکاری روی این نوع قطعه ساختمانی امکان پذیر است، اما بهتر است که این کار انجام نگیرد.

میلگردهای سخت (A3)

این میلگرد با مقاومت جاری ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت در برابر شکستگی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تغییر شکل نسبی پلاستیکی ۱۴ درصد به عنوان میلگرد خشک مناسب عملیات‌های صنعتی و ساختمانی است. این قطعه کاربردی به صورت آجدار می‌باشد و برای آهنگری و تغییر شکل با زوایای تند مناسب نبوده و پیشنهاد می‌شود که به هیچ عنوان روی این نوع قطعه ساختمانی جوشکاری انجام نشود.

میلگردهای سخت با آج پیچیده(A4)

این نوع قطعه ساختمانی با در نظر گرفتن استانداردهای سازمان ملی استاندارد ایران عرضه می‌شود. این مو میلگردها با آج‌های ۵۰۰ و ۵۲۰ ترکیب شده و دارای آج دوکی شکل می‌شوند. به همین صورت آج‌های عرضی که به شکل دوکی هستند، دارای چهار و نیم مار پیچ با زاویه‌های ۳۵ تا ۷۰ درجه هستند.

قیمت میلگرد

میلگرد با توجه اینکه جزو فلزات و آهن‌آلات است و قیمت فلزات نیز در بازار جهانی و داخلی ثابت نیست، قیمت متغیری در هر روز دارد و شما برای خرید و فروش این قطعه باید از قیمت روز آن با خبر باشید. قیمت این قطعه ساختمانی را می‌توانید به دو روش عمده به دست آورید که در ادامه با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

قیمت اصناف و بازارها

شما می‌توانید با مراجعه به اصناف مرتبط از قیمت میلگرد با خبر شوید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است این صنف‌ها دیرتر از نوسانات قیمت با خبر شوند و در صورت ارزان شدن فلزات شما ضرر کنید ولی معمولا در صورت گرانی میلگرد، تمام اصناف فروشنده خیلی زود از آن با خبر می‌شود! اگر مراجعه به اصناف مختلف برای شما سخت است یا در این کار تخصصی ندارید، می‌توانید از روش بعدی که ساده‌تر است، استفاده کنید.

قیمت لحظه‌ای

در این روش شما می‌توانید در اینترنت با یک سرچ کوچک از قیمت میلگرد با خبر شوید. دقت کنید که ممکن است به هر سایتی که مراجعه می‌کنید، قیمت متفاوتی به شما ارائه شود. برای اینکه بتوانید قیمت خوبی را در نظر داشته باشید می‌توانید از میانگین قیمتی که سایت‌ها دارند، استفاده کنید یا سایت‌های معتبر و مرجع را شناسایی کنید و معیار ارزیابی قیمت قرار دهید.

خرید میلگرد

روش‌های خرید میلگرد نیز مانند روش‌های اطلاع از قیمت آن هستند. برای اینکه بتوانید این قطعه کاربردی را خریداری کنید، می‌توانید به اصناف مراجعه کنید و یا از طریق گوشی تلفن خود آن‌ها را سفارش و در محل تحویل بگیرید. در ادامه روش کار خرید از اصناف و خرید آنلاین را به شما می‌گوییم. توجه کنید که قیمت هر شاخه میلگرد به صورت تقریبی و بر حسب کیفیت‌های مختلف از ۸ هزار تومان شروع شده و تا ۲۳ هزار تومان ادامه دارد. البته این قیمت‌های تقریبی در تابستان سال ۱۳۹۹ هستند و با توجه به تغییرات سریع قیمت در ایران بر اثر تورم، ممکن است نرخ‌هایی که در بازار مشاهده می‌کنید، تا حد زیادی با این قیمت‌ها متفاوت باشند.

خرید از اصناف و فروشندگان مصالح ساختمانی

برای خرید این فلز ساختمانی می‌توانید به اصناف مرتبط و بازارهای آهن مراجعه کنید و در آنجا به سادگی  جنس، نوع و کاربرد این قطعه را ببینید و بعد انتخاب کنید. در همین حال برخی از اصناف نیز جنس فلز را برای شما آزمایش می‌کنند و گواهی آزمایشگاه‌های معتبر ارائه می‌دهند تا شما از خرید خود اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد می‌کنیم اگر در خرید مصالح ساختمانی تخصص ندارید، برای استفاده از این روش حتما از یک متخصص یا فرد با تجربه کمک بگیرید.

خرید آنلاین میلگرد

خرید آنلاین روشی جدید است که امروزه استقبال خوبی از آن می‌شود. در این روزها که شیوع ویروس کرونا در اوج خود است، برای امنیت خود هم که شده می‌توانید بخشی از نیازهای ساختمانی خود را که میلگرها نیز جزئی از آن‌ها است به صورت آنلاین خرید کنید و در محل تحویل بگیرید. با رواج خدمات آنلاین در ایران، در صنعت ساختمان هم وب سایت‌های مختلفی مشغول به کار شده‌اند که خدمات مناسب و با کیفیتی نیز ارائه می‌دهند.

برای استفاده از این روش، سعی کنید از یک فروشگاه معتبر خرید کنید که ضمانت کالا و نماد اعتماد الکترونیک داشته باشد. خرید آنلاین زحمت زیادی برای شما ندارد و شما به سادگی می‌توانید با چند کلیک اقدام به خرید انواع مصالح ساختمانی کنید و پیش از خرید نیز مشخصات هر قطعه را به خوبی ارزیابی کنید و قیمت‌ها را با سایت‌های فروشنده مشابه مقایسه کنید.

سخن پایانی

میلگردها اجزای ساختمانی هستند که در نبود آن‌ها ساختمان سازی بسیار سخت شده و استحکام و مقاومت ساختمان‌ها بسیار کاهش پیدا می‌کند. اگر قصد ساخت و ساز را دارید و در این راه تازه کار هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از میلگردهای باکیفیت استفاده کنید تا استحکام و مقاومت سازه شما افزایش پیدا کند. استفاده از انواع بی کیفیت میلگرد که با قیمت‌های نازل در بازار ارائه می‌شوند، می‌تواند ریسک‌های عدم پذیرش سازه توسط مهندسین ناظر را در بر داشته باشد و حتی در آینده ریسک‌های مثل ریزش ساختمان را ایجاد کند. اینگونه میلگردها در مدت کمی پس از استفاده دچار اعوجاج یا خوردگی شده و استحکام خود را از دست می‌دهند.

در پایان توصیه می‌کنیم که در خرید انواع مصالح ساختمانی حتما از یک فرد با تجربه یا استادکار کمک بگیرید و به یک فروشنده با فاکتور معتبر یا یک سایت آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت کالا مراجعه کنید؛ زیرا این روزها انواع مصالح ساختمانی بی کیفیت را به سادگی با قیمت‌هایی تا چند برابر به شما می‌فروشند و پس از خرید هم کار خاصی از شما ساخته نیست.

نمایش بیشتربستن

سوالات متداول

چگونه می توانم به قیمت لحظه ای میلگرد دسترسی داشته باشم؟

شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای میلگرد با مراجعه به سایت پرشین سازه و مشاهده صفحه قیمت میلگرد، از آخرین قیمت میلگرد با خبر شوید.

آیا می توان به قیمت میلگرد اعلام شده توسط پرشین سازه اکتفا کرد؟

بله، پرشین سازه به عنوان مرجع تخصصی اعلام قیمت لحظه ای متریال ساختمانی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که تمامی قیمت های اعلام شده به روز می باشند و نیازی به استعلام قیمت از سایر مراکز اعلام قیمت نمی باشد.

آیا امکان خرید میلگرد از طریق سایت پرشین سازه وجود دارد؟

خیر، پرشین سازه تنها مرجع اعلام قیمت بوده و امکان خرید از این سایت وجود ندارد اما در راستای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان، امکان خرید میلگرد از تامین کننده های برتر و معتبر کشور از طریق سایت سازه افزار وجود دارد.

پرشین سازه به چه صورتی قیمت لحظه ای میلگرد را اعلام می کند؟

پرشین سازه با استفاده از جدیدترین روش های جمع آوری اطلاعات، به صورت کاملا آنلاین قیمت های اعلام شده توسط کارخانجات تولیدی وتامین کننده ها را جمع آوری کرده و در اخیتار شما عزیزان قرار می دهد.

قیمت میلگرد میانه

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۰ میانه میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ میانه میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ میانه میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۳۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ میانه میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۳۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ میانه میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۳۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد آریان فولاد

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۰ آریان فولاد میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کیلوگرم ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ آریان فولاد میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A2 کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ آریان فولاد میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کیلوگرم ۱۳۸,۵۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ آریان فولاد میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد نورد گرم سمنان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۲ نورد گرم سمنان میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ نورد گرم سمنان میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد قائم

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۲۲ قائم میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۷۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد کاشان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ کاشان میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۵۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ کاشان میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۹,۰۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ کاشان میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۸,۱۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ کاشان میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۵۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ کاشان میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۵۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ کاشان میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۵۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ کاشان میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۵۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ کاشان میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۵۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۴۰ کاشان میلگرد آجدار ۴۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۸ شاخه A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ آناهیتا گیلان میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد حدید سیرجان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۰ حدید سیرجان میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۶,۷۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ حدید سیرجان میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ حدید سیرجان میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ حدید سیرجان میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ حدید سیرجان میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد راد همدان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ راد همدان میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۶,۴۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ راد همدان میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۰,۹۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ راد همدان میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۰,۹۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ راد همدان میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۰,۹۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ راد همدان میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۴۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ راد همدان میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۴۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۴ صبا فولاد زاگرس میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ صبا فولاد زاگرس میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ صبا فولاد زاگرس میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ صبا فولاد زاگرس میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ صبا فولاد زاگرس میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۵ بهمن ۱۳۹۹

قیمت میلگرد شاهین بناب

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۲۸ شاهین بناب میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ شاهین بناب میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ شاهین بناب میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ شاهین بناب میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ شاهین بناب میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۸ شاهین بناب میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد شاهرود

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۸ شاهرود میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ شاهرود میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۲,۲۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ شاهرود میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد بافق یزد

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ بافق یزد میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۵۳,۲۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ بافق یزد میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۸,۶۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ بافق یزد میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۲۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ بافق یزد میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۲۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ بافق یزد میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ بافق یزد میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ بافق یزد میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ بافق یزد میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۲ جهان فولاد سیرجان میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ جهان فولاد سیرجان میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ جهان فولاد سیرجان میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ جهان فولاد سیرجان میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ جهان فولاد سیرجان میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ جهان فولاد سیرجان میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد فایکو

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۲۲ فایکو میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ فایکو میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ فایکو میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ فایکو میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ فایکو میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ فایکو میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد امیرکبیر

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۰ امیرکبیر میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۸,۵۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ امیرکبیر میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۱۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ امیرکبیر میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۴,۸۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ امیرکبیر میلگرد آجدار ۱۸ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ امیرکبیر میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۴,۸۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ امیرکبیر میلگرد آجدار ۲۰ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ امیرکبیر میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۴,۸۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ امیرکبیر میلگرد آجدار ۲۲ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ امیرکبیر میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۴,۸۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ امیرکبیر میلگرد آجدار ۲۵ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ امیرکبیر میلگرد آجدار ۱۶ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد ابهر

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۶.۵ ابهر میلگرد ساده ۶.۵ کلاف A1 کارخانه کیلوگرم ۱۶۲,۸۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۸ ابهر میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ ابهر میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ ابهر میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ ابهر میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۴ آذر فولاد امین میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۲,۲۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ آذر فولاد امین میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۲,۲۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ آذر فولاد امین میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۲,۲۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ آذر فولاد امین میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ آذر فولاد امین میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۴,۹۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد نیشابور

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۰ نیشابور میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۵ بهمن ۱۳۹۹
میلگرد ۱۴ نیشابور میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۰۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ نیشابور میلگرد آجدار ۱۶ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ نیشابور میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۰۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ نیشابور میلگرد آجدار ۱۸ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ نیشابور میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۰۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ نیشابور میلگرد آجدار ۲۲ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ نیشابور میلگرد آجدار ۲۵ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ نیشابور میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۰۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ نیشابور میلگرد آجدار ۲۸ شاخه A3 بنگاه تهران کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ نیشابور میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد ظفر بناب

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۲ ظفر بناب میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۷۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ ظفر بناب میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۹۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ ظفر بناب میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۵ بهمن ۱۳۹۹

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۲ ذوب آهن اصفهان میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ ذوب آهن اصفهان میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد قزوین

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ قزوین میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ قزوین میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ قزوین میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۵ بهمن ۱۳۹۹

قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۸ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ کاوه تیکمه داش میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۶,۲۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد معراج کرد کوی

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۲۰ معراج کرد کوی میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ معراج کرد کوی میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ معراج کرد کوی میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ معراج کرد کوی میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۸,۵۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ معراج کرد کوی میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد کوثر اهواز

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۴ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۳۲ کوثر اهواز میلگرد آجدار ۳۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد درپاد تبریز

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۱۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۱۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۱۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۱۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ درپاد تبریز میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۱۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

قیمت میلگرد ذوب و نورد کرمان

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۱۴ ذوب و نورد کرمان میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ ذوب و نورد کرمان میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ ذوب و نورد کرمان میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ ذوب و نورد کرمان میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ ذوب و نورد کرمان میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت میلگرد آریاذوب

نام نوع سایز حالت استاندارد محل بارگیری واحد قیمت توضیحات بیشتر
میلگرد ۸ آریاذوب میلگرد آجدار ۸ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
میلگرد ۱۲ آریاذوب میلگرد آجدار ۱۲ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۴ آریاذوب میلگرد آجدار ۱۴ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۶ آریاذوب میلگرد آجدار ۱۶ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۸ آریاذوب میلگرد آجدار ۱۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۰ آریاذوب میلگرد آجدار ۲۰ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۲ آریاذوب میلگرد آجدار ۲۲ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۵ آریاذوب میلگرد آجدار ۲۵ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۲۸ آریاذوب میلگرد آجدار ۲۸ شاخه ۱۲ متری A3 کارخانه کیلوگرم ۱۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
میلگرد ۱۰ آریاذوب میلگرد آجدار ۱۰ شاخه ۱۲ متری A2 کارخانه کیلوگرم ۱۴۰,۳۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه با جمع‌آوری حدود ۲۲۵۰۰ پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز ساختمان‌های در حال ساخت، اولین و جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه‌ی تهران می‌باشد. این اطلاعات شامل شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصویر پروژه، تعداد طبقات و واحدها، متراژ، نقشه گوگل‌مپ و ... می‌باشد. اطلاعات به‌صورت مداوم آپدیت شده و روزانه ۵۰ مورد پروژه جدید به این تعداد اضافه می‌گردد. برای به‌روزرسانی صحیح‌تر پروژه‌ها، ماهانه یک تصویر جدید از پروژه بارگذاری شده تا مرحله‌ی دقیق پروژه مشخص‌شده و با به‌کارگیری جزئیات دقیق و کامل پروژه فرآیند بازاریابی به‌راحتی انجام گیرد.

بانک اطلاعات ساختمان

خدمات پرشین سازه

sazeafzar-vector
سازه افزار
یکی از پربازدیدترین و نام آشناترین سایت‌های نیازمندی صنعت ساختمان در بین سازندگان و مصرف‌کنندگان

بیشتر بدانید

sazeads-vector
سازه ادز
بستری مناسب برای بهتر و بیشتر دیده‌شدن کسب‌و‌کار شما در موتورهای جستجو و شبکه‌‌های اجتماعی
بیشتر بدانید
sms-vector
پنل ارسال پیامک
امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به بازارهدف به‌همراه قابلیت برگشت اعتبار پیامک‌های ناموفق
بیشتر بدانید
Marketing projects
پروژه های بازاریابی شده
استخراج روزانه‌ی درخواست خرید سازندگان به‌منظور صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما
بیشتر بدانید
Marketing training
دوره آموزش بازاریابی
دوره‌های رایگان آموزش فروش و بازاریابی برای افزایش شناخت‌بازار، آنالیز‌ رقبا و تکنیک‌های موثر فروش
بیشتر بدانید
Negotiation registration panel
پنل ثبت مذاکرات
امکان ثبت مذاکرات با سازندگان به صورت به صورت زماندار به همراه هشدار پیامکی و آنلاین
بیشتر بدانید
Web design
طراحی سایت
ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، خدماتی و ...
بیشتر بدانید
Social Media
شبکه های اجتماعی
ارائه خدمات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و ...
بیشتر بدانید
google-ads-vector
گوگل ادز
ارائه خدمات تبلیغات آنلاین در سطح موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و ...
بیشتر بدانید
SEO-vector
سئو
ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو
بیشتر بدانید

اخبار و مقالات

بزرگترین پروژه های تهران

بزرگترین پروژه های ساختمانی تهران

۱۴۰۱-۱۱-۰۲
محتوا : برج مسکونی آرامبرج میلنیومپروژه مسکونی چهارباغبرج مسکونی آرتیمانبرج مسکونی آلتون کورتبرج مسکونی ایراندختچبرج مسکونی چهار باغ دشتیبرج مسکونی باغ ایرانی لوتوسپروژه برج های دوقلوی کوروشپروژه مسکونی پارامیس الیت گاردنپروژه اداری – تجاری آیراناهدیش مالمجموعه تجاری شهرزادبرج های ۴ قلوی اداری ...
جزییات وام مسکن روستایی و بررسی تاثیرات آن در بازار

جزییات وام مسکن روستایی و بررسی تاثیرات آن در بازار

۱۴۰۱-۰۸-۰۹
محتوا : شرایط ثبت نام وام مسکن روستاییمدارک لازم جهت دریافت تسهیلات مسکن روستاییمبلغ وام مسکن روستایی چقدر است؟آشنایی با روند ثبت نام و دریافت وام مسکن در روستاهاثبت نام آنلاین وام مسکن روستاییکدام بانک ها وام دویست میلیونی مسکن ...
قیمت اوراق مسکن 1401 در تهران و شهرستان ها

قیمت اوراق مسکن ۱۴۰۱ در تهران و شهرستان ها

۱۴۰۱-۰۶-۰۶
محتوا : اوراق تسهیلات مسکن چیست؟ اوراق مسکن را از کجا بخریم؟اوراق مسکن چقدر اعتبار دارند؟کدام اوراق مسکن مناسب تر است؟ شرایط دریافت وام خرید مسکن بانک مسکنسقف تسهیلات وام خرید مسکن ( برای زوجین تهرانی)بازپرداخت و سود وام ...
انواع درب های ساختمانی

انواع درب های ساختمانی

۱۴۰۱-۰۵-۰۹
محتوا : انواع درب ساختمان ازنظر جنسدرب ضد حریقدرب های ضد سرقتساختار درب ضد سرقتانواع درب های ضد سرقتمشخصات یک درب ضد سرقت مناسب در این بخش از پرشین سازه راهنمایی را در باب آشنایی با انواع درب ساختمانی خدمت شما ...
سابقه کاری۱۶
پرسنل۴۳
مشتری فعال۲۰۰۰+
پروژه فعال۲۵۰۰۰+