قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن از تمامی برند‌ها و کارخانجات تولید کننده تیرآهن در لیست قیمت لحظه ای تیرآهن زیر قابل مشاهده می باشد.

قیمت لحظه ای مصالح و آهن آلات ساختمانی

قیمت تیرآهن | قیمت روز آهن | قیمت لحظه ای تیرآهن

همان‌طور که می‌دانید تیرآهن یکی از قطعات مهم برای ساخت ساختمان یا هر سازه دیگری است. استفاده از این قطعه باعث می‌شود که ساختمان استحکام بسیار زیادی پیدا کند و مقاومت آن در برابر زمین‌لرزه بیشتر شود. این قطعه معمولاً در شاخه‌های ۱۲ متری به فروش می‌رسد و اگر کمتر از این اندازه بخواهید باید سفارش خاص بدهید و شاید به‌صورت آماده چنین متراژی را پیدا نکنید. این قطعه ساختمانی را می‌توانید از اصناف و بازار آهن یا فروشگاه‌های معتبر آنلاین خریداری کنید، زیرا اخیراً استارت آپ‌های زیادی در این حوزه وارد فعالیت شده‌اند و امکان خرید آنلاین نیز فراهم‌شده است.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره مشخصات این قطعه مهم ساختمانی و روش‌های مطمئن خرید آن به دست آورید.

انواع آهن

این قطعات ساختمانی انواع مختلفی دارند که برای هر ساختمان یک یا چند نوع از آن‌ها استفاده می‌شود. این فلزات یکی از اجزای اصلی بدنه ساختمان هستند و فشار زیادی روی آن‌ها است؛ بنابراین باید از استحکام و مقاومت زیادی برخوردار باشند. این قطعه در ساختمان‌سازی و در برخی موارد در پروژه‌های صنعتی نیز کاربرد دارند. در ادامه با انواع تیرآهن آشنا می‌شوید.

تیرآهن‌های نیم پهن یا (IPE)

کشورهای اروپایی و ایران بیشترین استفاده را از این محصول دارند. یکی از ویژگی‌های که این نوع قطعه ساختمان دارد، این است که اگر از سر و یا ته آن به‌صورت مستقیم نگاه کنید، باله‌های آن ازنظر ضخامت با یکدیگر برابرند. اکثر نقشه‌هایی که مهندسان برای ساختمان‌ها طراحی می‌کنند، مبتنی بر استفاده از این قطعه ساختمانی است؛ بنابراین از این نوع تیرآهن استفاده بیشتری می‌شود.

تفاوت قطعات نیم پهن در ضخامت کلی آن‌ها و باله‌های معمولی‌تر است. توجه کنید که نوع نیم پهن را با (IPE) نشان می‌دهند و از این قطعه در کشور ما به تعداد زیاد تولید می‌شود. اگر برای خرید این قطعه به بازار بروید، می‌توانید آن را با اندازه‌های ۸ تا ۱۶ متر طول و ضخامت ۸۰ تا ۶۰۰ میلی‌متر خریداری کنید. عرض آن‌ها نیز معمولاً حدود ۴۶ تا ۲۱۰ سانتی‌متر است.

تیرآهن‌های اروپایی یا (INP)

این محصول را بیشتر کشورهای روسیه و چین تولید می‌کنند و درصورتی‌که به آن نیاز داشته باشید، آن را به ایران نیز صادر می‌کنند و البته در برخی بازارها نیز به فروش می‌رسد. یکی از ویژگی‌هایی که می‌توان این نوع قطعه را از طریق آن متمایز کرد، این است که اگر از بالا به آن‌ها نگاه کنید، از نازکی شروع‌شده و با ضخامت بیشتری پایان می‌یابند. این ویژگی در باله‌های آن‌ها نمایان است.

این نوع قطعه ساختمانی نیز در ایران کاربرد زیادی دارد و در برخی از ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این قطعه کاربردی بیشتر از کشورهای آلمان، روسیه، لهستان، چین، اسپانیا و کره وارد کشور می‌شود. در نظر داشته باشید که این قطعات با بررسی کامل وارد بازار ایران می‌شوند.

این قطعه در ایران به تیرآهن معمولی و یا نرمال معروف است که با نماد (INP) شناخته‌شده و مهندسان زیادی از این نوع قطعه برای طراحی و توسعه ساختمان‌ها استفاده می‌کنند. این قطعه بیشتر در ساخت ستون‌ها و خرپاها استفاده می‌شود. شما این قطعه را می‌توانید در اندازه‌های ۸ تا ۱۶ متر، با ارتفاع ۸۰ تا ۶۰۰ میلی‌متر و عرضه ۴۲ تا ۲۱۵ میلی‌متر خریداری کنید. سعی کنید برای خرید این قطعه ساختمانی از یک متخصص کمک بگیرد تا از باکیفیت بودن محصولات مطمئن شوید. اگر بر روی این قطعه (INP16) حک‌شده بود، این معنی را می‌دهد که از نوع تیرآهن معمولی است و ارتفاع آن ۱۶ سانتی‌متر یا ۱۶۰ میلی‌متر می‌باشد.

تیرآهن‌های بال‌پهن یا هاش (IPB)

اگر بخواهیم این نوع قطعه ساختمانی را با تمام جزئیات برای شما شرح دهیم، باید بگوییم که این نوع تیرآهن از دو نوع قبلی سبک‌تر است و اندازه بال‌های آن با ارتفاعی که دارد برابر است. این نوع قطعه ساختمانی نیز مانند دو نوع قبلی به‌عنوان ستون در تیرها و در خرپاها استفاده می‌شوند و بازدهی خوبی نیز نشان داده‌اند.

اگر بر روی این نوع قطعه نماد (IPBL) وجود داشت، باید بدانید که این قطعه از نوع سبک‌وزن است و اگر نماد (IPBV) در آن حک شده بود، یعنی این نوع قطعه سنگین‌وزن است. به دلیل شکل ظاهری این قطعه، یعنی سختی و بال عریض آن به این نوع قطعه ساختمانی هاش نیز می‌گویند، زیرا شباهت زیادی به حرف (H) دارد.

تیرآهن‌های لانه‌زنبوری یا (CNP)

این نوع قطعه ساختمانی به دلیل معایبی که دارد، کمتر استفاده می‌شود. این قطعه مانند قطعات دیگر با نورد و در کارخانه تولید نمی‌شود، بلکه به‌صورت دستی برش خرده و یا با دستگاه‌های معمولی آن را برش می‌زنند. با استفاده از دستگاه در این قطعه ساختمانی برش‌های ذوزنقه‌ای شکل ایجاد می‌شود که سختی آن را بسیار کاهش می‌دهد. استحکام این نوع قطعه از سایر تیرآهن‌ها بسیار کمتر است و اما برای اتصال به سایر قطعات می‌توان از آن استفاده کرد.

این قطعه را می‌توانید با نماد (CNP) شناسایی کنید. برای خرید این قطعه ساختمانی حتماً به طول و اندازه آن توجه کنید. طول این قطعه معمولاً ۱۲ تا ۱۸ متر، ارتفاع آن ۸۰ تا ۳۰۰ متر و عرض آن نیز بستگی به پروفیل استفاده‌شده در آن دارد. این پروفیل‌ها می‌توانند از نوع معمولی یا بال‌پهن باشند. اگر بر روی این قطعه نماد (CNP18) را مشاهده کردید، بدانید که از تیرآهن ۱۸ استفاده‌شده است و ارتفاع این قطعه در حدود ۲۷ سانتی‌متر است.

مزایای استفاده از تیرآهن

  • توسعه سازه بعد از اتمام
  • توانایی اتصال چند نوع از این قطعه به یکدیگر
  • واردکردن مستقیم از کارخانه
  • سرعت‌بالای اجرا و نصب آن‌ها
  • اشغال فضای کمتر نسبت به دیگر فلزات
  • امکان استفاده در ارتفاعات

معایب استفاده از تیرآهن

در ادامه مطلب برخی از معایب مهم کاربرد این قطعه ساختمانی در سازه‌های مختلف آمده است.

خوردگی و فرسودگی فلز

برخی از قطعاتی که در ساختمان فلزی مصرف می‌شوند، به‌مرورزمان با بروز عوامل طبیعی و جوی تجزیه‌شده از ابعاد آن کاسته شده است. توجه کنید که مخارج نگهداری و محافظت از این قطعات زیاد است.

عدم مقاومت مناسب در دمای زیاد

مقاومت ساختمان‌های فلزی با افزایش دما کاهش‌یافته و اگر دمای اسکلت اصلی ساختمان که از فلز است از ۵۰۰ به ۶۰۰ درجه سانتی‌گراد برسد، تعادل ساختمان ممکن است به هم بخورد.

ایرادات ناشی از جوشکاری

در ساختمان‌هایی که اسکلت آن‌ها فلزی است، قطعات با جوش، پرچ و یا پیچ به یکدیگر اتصال می‌یابند و حتماً نیاز به استفاده از روش‌های مطمئن است. اگر این فلزات به‌خوبی با یکدیگر اتصال نداشته باشند، ممکن است که یک حادثه خطرناک رخ دهد. در هر پروژه مهندس ناظر باید همه قطعات را چک کند و از اتصال آن‌ها مطمئن شود. به‌طورکلی جوشکاری روش اتصالی است که باید با دقت خیلی بالا انجام شود و پس از اجرا هم با روش‌های مختلفی مثل بازرسی غیر مخرب یا NDT بررسی شود.

همه این کارها نیاز به صرف زمان و هزینه تمام‌شده بالا دارد و یکی از معایب سازه‌های فلزی همین مورد است. البته سازه‌های فلزی ساخته‌شده از تیرآهن مزایای بسیار زیادی هم دارند و به همین علت اکثر سازندگان مزایا را به معایب آن ترجیح می‌دهند و از این قطعه ساختمانی در پروژه‌های خود استفاده می‌کنند.

قیمت تیرآهن

قیمت این قطعه تأثیر زیادی در کیفیت آن دارد و داستان هر ارزانی بی‌علت نیست در اینجا نیز وجود دارد. برای اینکه از قیمت‌ها باخبر شوید، دو راه دارید، یکی اینکه به اصناف مراجعه کنید و دیگری اینکه از فروشگاه‌های معتبر آنلاین قیمت لحظه‌ای آهن را دریافت کنید.

قیمت آنلاین

سایت‌های زیادی وجود دارند که قیمت تیرآهن را ارائه می‌دهند. چند سایت ممکن است که قیمت‌ها را بیشتر از حد معمول ارائه دهند و چند سایت دیگر ممکن است، قیمت‌ها را کمتر ازآنچه شما فکر می‌کنید ارائه دهند. برای اینکه بتوانید از قیمت‌های دقیق قطعات اطلاع پیدا کنید، میانگین این قیمت‌ها را در نظر بگیرید و حتماً از سایت‌های معتبر و به‌روز استفاده کنید.

قیمت اصناف

قیمت گرفتن از اصناف به‌صورت حضوری انجام می‌شود و معمولاً با تماس تلفنی نتیجه خوبی را دریافت نخواهید کرد. اگر حضوری به اصناف مراجعه کنید، می‌توانید از انواع قیمت قطعات ساختمان باخبر شوید. البته این نکته را در نظر بگیرید که ممکن است قیمت اصناف کمی قدیمی باشد و در آن صورت ضرر کنید.

خرید تیرآهن

اگر تازه‌کار هستید، برای خرید این قطعه ساختمانی سعی کنید که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید زیرا برخی از تولیدکننده‌ها، این قطعات را با مواد مختلفی درست می‌کنند که شما قادر به ارزیابی دقیق آن نیستید. برای خرید این قطعه ساختمانی نیز دو راه دارید، یکی اینکه به فروشگاه‌های آنلاین مراجعه کنید که کار شما را در موقع شیوع ویروس کرونا راحت‌تر کرده‌اند و دیگری اینکه به‌صورت حضوری به اصناف و بازار آهن مراجعه کنید. توجه کنید که قیمت تیرآهن‌های مختلف در زمان نگارش این مطلب یعنی تابستان سال ۱۳۹۹ ممکن است از ۲ میلیون تومان آغاز شده و تا ۱۱ میلیون تومان ادامه دارد.

خرید از اصناف

برای خرید از اصناف و بازار آهن شما باید ریسک ویروس کرونا را به جان بخرید و به‌صورت حضوری به اصناف مراجعه کرده و از آن‌ها خرید خود را انجام دهید. سعی کنید که حتماً با یک متخصص خرید فلزات ساختمانی به بازارهای آهن مراجعه کنید تا از کیفیت بالای قطعه اطمینان پیدا کنید.

خرید آنلاین

شما به‌سادگی می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه آنلاین خوب اقدام به خرید انواع فلزات ساختمانی با به‌روزترین قیمت‌ها کنید و بعد از ثبت سفارش آن‌ها را در محل موردنظر تحویل بگیرید. بهترین روش برای دوری از کرونا و سفارش فلز ساختمانی خود، استفاده از خرید آنلاین است. در سال‌های گذشته استارت آپ‌های زیادی به این حوزه ورود کرده‌اند که برخی از آن‌ها خدمات بسیار خوبی هم ارائه می‌کنند.

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات مفیدی را درباره تیرآهن، انواع آن و روش‌های خرید سنتی و مدرن این قطعه ساختمانی در اختیار شما قراردادیم. اگر قصد ساخت ساختمان و یا هر سازه دیگری را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از تیرآهن برای مقاوم کردن ساختمان خود استفاده کنید. سعی کنید برای خرید فلزات که برای ساختمان خود نیاز دارید از فروشگاه معتبر خرید کنید که هم از کیفیت جنس کالا مطمئن شوید و هم ضمانت آن کالا را دریافت کنید. همچنین قبل از اینکه برای خرید فلزات ساختمانی خود اقدام کنید، حتماً از یک مشاور متخصص کمک بگیرید.

نمایش بیشتربستن

سوالات متداول

چگونه می توانم به قیمت لحظه ای تیرآهن دسترسی داشته باشم؟

شما می توانید برای مشاهده قیمت لحظه ای تیرآهن با مراجعه به سایت پرشین سازه و مشاهده صفحه قیمت تیرآهن، از آخرین قیمت تیرآهن با خبر شوید.

آیا می توان به قیمت تیرآهن اعلام شده توسط پرشین سازه اکتفا کرد؟

بله، پرشین سازه به عنوان مرجع تخصصی اعلام قیمت لحظه ای متریال ساختمانی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که تمامی قیمت های اعلام شده به روز می باشند و نیازی به استعلام قیمت از سایر مراکز اعلام قیمت نمی باشد.

آیا امکان خرید تیرآهن از طریق سایت پرشین سازه وجود دارد؟

خیر، پرشین سازه تنها مرجع اعلام قیمت بوده و امکان خرید از این سایت وجود ندارد اما در راستای جلب رضایت بیشتر شما عزیزان، امکان خرید تیرآهن از تامین کننده های برتر و معتبر کشور از طریق سایت سازه افزار وجود دارد.

پرشین سازه به چه صورتی قیمت لحظه ای تیرآهن را اعلام می کند؟

پرشین سازه با استفاده از جدیدترین روش های جمع آوری اطلاعات، به صورت کاملا آنلاین قیمت های اعلام شده توسط کارخانجات تولیدی وتامین کننده ها را جمع آوری کرده و در اخیتار شما عزیزان قرار می دهد.

تیرآهن کره

نام سایز طول شاخه واحد محل تحویل وزن تقریبی قیمت توضیحات بیشتر

تیرآهن روسیه

نام سایز طول شاخه واحد محل تحویل وزن تقریبی قیمت توضیحات بیشتر
تیرآهن ۳۳ روسیه ۳۳ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۳۲۱,۱۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۳۵ روسیه ۳۵ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۶۲۰ ۳۲۱,۱۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۴۰ روسیه ۴۰ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۷۹۰ ۳۲۱,۱۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۴۵ روسیه ۴۵ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۳۲۱,۱۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۵۰ روسیه ۵۰ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۱۰۸۰ ۳۲۱,۱۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۵۵ روسیه ۵۵ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۳۲۱,۲۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۶۰ روسیه ۶۰ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۱۴۲۰ ۳۲۱,۱۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

تیرآهن ترک

نام سایز طول شاخه واحد محل تحویل وزن تقریبی قیمت توضیحات بیشتر
تیرآهن ۶۰ ترک ۶۰ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۱۴۳۰ ۳۴۸,۶۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۵۵ ترک ۵۵ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۱۲۸۰ ۳۳۹,۴۵۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۵۰ ترک ۵۰ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۱۰۸۰ ۲۹۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۴۵ ترک ۴۵ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۹۳۰ ۲۹۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۰ ترک ۱۰ شاخه بنگاه تهران ۷۵

۱۹,۲۶۶,۰۶۰

۱,۹۲۶,۶۰۶ تومان

۲۹ خرداد ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۲ ترک ۱۲ شاخه بنگاه تهران ۸۰ ۲۰,۱۸۳,۴۹۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
تیرآهن ۸ ترک ۸ شاخه بنگاه تهران ۱۴,۶۷۸,۹۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۰ ترک ۱۰ شاخه بنگاه تهران ۱۰۰ ۲۷,۵۲۲,۹۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۳۳ ترک ۳۳ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۵۹۰ ۲۹۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۳۶ ترک ۳۶ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۶۸۰ ۲۹۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۴۰ ترک ۴۰ ۱۲ متری کیلوگرم بنگاه تهران ۷۸۰ ۲۹۳,۵۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

تیرآهن اهواز

نام سایز طول شاخه واحد محل تحویل وزن تقریبی قیمت توضیحات بیشتر
تیرآهن ۱۴ اهواز ۱۴ شاخه بنگاه تهران ۱۹,۹۰۸,۲۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۶ اهواز ۱۶ شاخه بنگاه تهران ۲۴,۴۹۵,۴۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۸ اهواز ۱۸ شاخه بنگاه تهران تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

تیرآهن فایکو

نام سایز طول شاخه واحد محل تحویل وزن تقریبی قیمت توضیحات بیشتر
تیرآهن ۱۴ فایکو ۱۴ شاخه بنگاه تهران ۱۳۰ تماس بگیرید ۵ بهمن ۱۳۹۹
تیرآهن ۱۴ فایکو ۱۴ شاخه بنگاه تهران ۱۴۰ ۱۹,۷۲۴,۷۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۶ فایکو ۱۶ شاخه بنگاه تهران ۱۷۰ ۲۵,۲۲۹,۳۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۸ فایکو ۱۸ شاخه بنگاه تهران ۲۱۰ تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۰ فایکو ۲۰ شاخه بنگاه تهران ۲۶۰ ۴۱,۷۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۴ فایکو ۲۴ شاخه بنگاه تهران ۳۶۰ تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۲ فایکو ۲۲ شاخه بنگاه تهران ۳۱۰ تماس بگیرید ۳ مهر ۱۴۰۰

تیرآهن ذوب آهن

نام سایز طول شاخه واحد محل تحویل وزن تقریبی قیمت توضیحات بیشتر
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن ۲۴ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۳۷۰ ۱۵۳,۲۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن ۲۷ شاخه بنگاه تهران ۴۳۵ ۶۴,۶۷۸,۹۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن ۲۷ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۴۳۵ ۱۴۶,۷۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن ۳۰ شاخه بنگاه تهران ۵۰۰ ۷۵,۶۸۸,۰۸۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن ۳۰ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۵۰۰ ۱۵۲,۳۰۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن ۲۴ شاخه بنگاه اصفهان ۳۷۰ ۵۶,۴۲۲,۰۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۷ ذوب آهن ۲۷ شاخه بنگاه اصفهان ۴۳۵ ۶۵,۱۳۷,۶۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۳۰ ذوب آهن ۳۰ شاخه بنگاه اصفهان ۵۰۰ ۷۷,۹۸۱,۶۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۴ ذوب آهن ۲۴ شاخه بنگاه تهران ۳۷۰ ۵۶,۸۸۰,۷۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن ۲۲ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۳۲۰ ۱۵۳,۲۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن ۲۲ شاخه بنگاه اصفهان ۳۲۰ ۴۸,۱۶۵,۱۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۲ ذوب آهن ۲۲ شاخه بنگاه تهران ۳۲۰ ۴۸,۶۲۳,۸۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن ۱۲ شاخه بنگاه تهران ۱۲۵ ۱۷,۸۸۹,۹۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۲ ذوب آهن ۱۲ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۱۳۵ ۱۴۱,۲۹۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن ۱۴ شاخه بنگاه تهران ۱۵۵ ۲۲,۴۷۷,۰۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن ۱۴ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۱۵۵ ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۴ ذوب آهن ۱۴ شاخه بنگاه اصفهان ۱۵۵ ۲۲,۴۷۷,۰۷۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن ۱۶ شاخه بنگاه تهران ۱۹۰ ۲۷,۰۶۴,۲۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن ۱۶ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۱۹۰ ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۶ ذوب آهن ۱۶ شاخه بنگاه اصفهان ۱۹۰ ۲۶,۸۸۰,۷۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن ۱۸ شاخه بنگاه اصفهان ۲۳۰ ۳۲,۳۸۵,۳۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن ۱۸ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۲۳۰ ۱۴۳,۱۲۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۱۸ ذوب آهن ۱۸ شاخه بنگاه تهران ۲۳۰ ۳۲,۵۶۸,۸۱۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن ۲۰ ۱۲ متری کیلوگرم کارخانه ۲۷۵ ۱۵۴,۱۳۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن ۲۰ شاخه بنگاه اصفهان ۲۷۵ ۴۲,۲۰۱,۸۴۰ ۳ مهر ۱۴۰۰
تیرآهن ۲۰ ذوب آهن ۲۰ شاخه بنگاه تهران ۲۷۵ ۴۲,۶۶۰,۵۶۰ ۳ مهر ۱۴۰۰

بانک اطلاعات ساختمان

بانک اطلاعات ساختمان پرشین سازه با جمع‌آوری حدود ۲۲۵۰۰ پروژه و ارائه اطلاعات دقیق و به‌روز ساختمان‌های در حال ساخت، اولین و جامع‌ترین بانک اطلاعات ساختمانی در سطح تهران و حومه‌ی تهران می‌باشد. این اطلاعات شامل شماره تماس سازنده، مرحله کار، آدرس پروژه، تصویر پروژه، تعداد طبقات و واحدها، متراژ، نقشه گوگل‌مپ و ... می‌باشد. اطلاعات به‌صورت مداوم آپدیت شده و روزانه ۵۰ مورد پروژه جدید به این تعداد اضافه می‌گردد. برای به‌روزرسانی صحیح‌تر پروژه‌ها، ماهانه یک تصویر جدید از پروژه بارگذاری شده تا مرحله‌ی دقیق پروژه مشخص‌شده و با به‌کارگیری جزئیات دقیق و کامل پروژه فرآیند بازاریابی به‌راحتی انجام گیرد.

بانک اطلاعات ساختمان

خدمات پرشین سازه

sazeafzar-vector
سازه افزار
یکی از پربازدیدترین و نام آشناترین سایت‌های نیازمندی صنعت ساختمان در بین سازندگان و مصرف‌کنندگان

بیشتر بدانید

sazeads-vector
سازه ادز
بستری مناسب برای بهتر و بیشتر دیده‌شدن کسب‌و‌کار شما در موتورهای جستجو و شبکه‌‌های اجتماعی
بیشتر بدانید
sms-vector
پنل ارسال پیامک
امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند به بازارهدف به‌همراه قابلیت برگشت اعتبار پیامک‌های ناموفق
بیشتر بدانید
Marketing projects
پروژه های بازاریابی شده
استخراج روزانه‌ی درخواست خرید سازندگان به‌منظور صرفه‌جویی در وقت و انرژی شما
بیشتر بدانید
Marketing training
دوره آموزش بازاریابی
دوره‌های رایگان آموزش فروش و بازاریابی برای افزایش شناخت‌بازار، آنالیز‌ رقبا و تکنیک‌های موثر فروش
بیشتر بدانید
Negotiation registration panel
پنل ثبت مذاکرات
امکان ثبت مذاکرات با سازندگان به صورت به صورت زماندار به همراه هشدار پیامکی و آنلاین
بیشتر بدانید
Web design
طراحی سایت
ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری، خدماتی و ...
بیشتر بدانید
Social Media
شبکه های اجتماعی
ارائه خدمات شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، لینکدین، تلگرام و ...
بیشتر بدانید
google-ads-vector
گوگل ادز
ارائه خدمات تبلیغات آنلاین در سطح موتور جستجوی گوگل، یوتیوب و ...
بیشتر بدانید
SEO-vector
سئو
ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو
بیشتر بدانید

اخبار و مقالات

بزرگترین پروژه های تهران

بزرگترین پروژه های ساختمانی تهران

۱۴۰۱-۱۱-۰۲
محتوا : برج مسکونی آرامبرج میلنیومپروژه مسکونی چهارباغبرج مسکونی آرتیمانبرج مسکونی آلتون کورتبرج مسکونی ایراندختچبرج مسکونی چهار باغ دشتیبرج مسکونی باغ ایرانی لوتوسپروژه برج های دوقلوی کوروشپروژه مسکونی پارامیس الیت گاردنپروژه اداری – تجاری آیراناهدیش مالمجموعه تجاری شهرزادبرج های ۴ قلوی اداری ...
جزییات وام مسکن روستایی و بررسی تاثیرات آن در بازار

جزییات وام مسکن روستایی و بررسی تاثیرات آن در بازار

۱۴۰۱-۰۸-۰۹
محتوا : شرایط ثبت نام وام مسکن روستاییمدارک لازم جهت دریافت تسهیلات مسکن روستاییمبلغ وام مسکن روستایی چقدر است؟آشنایی با روند ثبت نام و دریافت وام مسکن در روستاهاثبت نام آنلاین وام مسکن روستاییکدام بانک ها وام دویست میلیونی مسکن ...
قیمت اوراق مسکن 1401 در تهران و شهرستان ها

قیمت اوراق مسکن ۱۴۰۱ در تهران و شهرستان ها

۱۴۰۱-۰۶-۰۶
محتوا : اوراق تسهیلات مسکن چیست؟ اوراق مسکن را از کجا بخریم؟اوراق مسکن چقدر اعتبار دارند؟کدام اوراق مسکن مناسب تر است؟ شرایط دریافت وام خرید مسکن بانک مسکنسقف تسهیلات وام خرید مسکن ( برای زوجین تهرانی)بازپرداخت و سود وام ...
انواع درب های ساختمانی

انواع درب های ساختمانی

۱۴۰۱-۰۵-۰۹
محتوا : انواع درب ساختمان ازنظر جنسدرب ضد حریقدرب های ضد سرقتساختار درب ضد سرقتانواع درب های ضد سرقتمشخصات یک درب ضد سرقت مناسب در این بخش از پرشین سازه راهنمایی را در باب آشنایی با انواع درب ساختمانی خدمت شما ...
سابقه کاری۱۶
پرسنل۴۳
مشتری فعال۲۰۰۰+
پروژه فعال۲۵۰۰۰+